Wydarzenia

Nowa płyta Pezeta pokryła się złotem

31.01.2013

Budząca spore kontrowersje najnowsza płyta Pezeta pt. „Radio Pezet produkcja Sidney Polak” pokryła się złotem. Od trzech miesięcy utrzymuje się na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (OLIS).
Czytaj dalej

Wolf Spider na koncercie w Poznaniu

29.01.2013

W niedzielę 3 lutego w poznańskim klubie Blue Note wystąpi Wolf Spider. Supportować go będą Rusted Brain, Hateera i HeadShot.

Czytaj dalej

Perkalaba, czyli huculski punk- folk we Wrocławiu

24.01.2013

18 marca we wrocławskim klubie Łykend wystąpi ukraiński zespół Perkalaba. Jego muzykę określa się jako huculski punk- folk. Zapowiada się energetyczny wieczór.

Czytaj dalej

Ola Bieńkowska w zimowej trasie koncertowej

22.01.2013

Jeszcze w styczniu i lutym, przed powrotem na trasę koncertową po USA ze spektaklem Brit Floyd, Ola Bieńkowska wystąpi w kilku polskich miastach.

Czytaj dalej

Płyta Marzeny Korzonek już dostępna

17.01.2013

Od 15 stycznia na rynku muzycznym dostępna jest płyta Marzeny Korzonek pt. „33 1/2”. Album zawiera dwanaście piosenek, do których Marzena napisała teksty i których jest współkompozytorką.

Czytaj dalej

Manasuna wystąpi we Wrocławiu

15.01.2013

W ramach Ethno Jazz Festival wystąpi grupa Manasuna – jeden z najbardziej intrygujących polskich zespołów z kręgu world music.

Czytaj dalej

Zespół Diavolopera wydał płytę

10.01.2013

Trójmiejski zespół Diavolopera, to jeden z najbardziej obiecujących przedstawicieli sceny rockowej/gotycko-rockowej. Na muzycznych półkach pojawiła się jego debiutancka płyta.
Czytaj dalej

Il Divo przygotowania do trasy koncertowej

3.01.2013

Jak wiemy, zespół IL Divo, który cieszy się ogromną popularnością na naszym kontynencie, niebawem ruszy w trasę koncertową. Pierwszy występ odbędzie się w Polsce, gdzie grupa spędzi kilka dni.
Czytaj dalej