Plotki

Ekscesy i szaleństwa gwiazd. Odc. 1

20.08.2010

Wszyscy wiemy, jak bardzo szalone potrafi być życie gwiazd rocka. imprezy, burdy w hotelach, demolki sprzętów i niecenzuralne słownictwo. Niektórzy przekraczali jednak  granice, przynosząc nam wiele radości i wprawiając społeczeństwo w stan świętego oburzenia. Oto 5 sław, które zakwalifikowały się do pierwszego odcinka „Ekscesów i Szaleństw Gwiazd”!

Czytaj dalej

Niepoprawność polityczna De Pressu?

20.08.2010

W ostatnich dniach udało mi się uczestniczyć w koncercie zespołu De Press. Większość programu wypełniły utwory z wydanej w ubiegłym roku płyty „Myśmy rebelianci – piosenki Żołnierzy Wyklętych”. Po ich wysłuchaniu na żywo postanowiłem zachęcić wszystkich do zapoznania się z tym krążkiem.

Czytaj dalej

Panteon zwyrodnialców i alkoholików: Varg Vikernes

3.08.2010

Kolejną figurką w „Panteonie muzycznych zwyrodnialców i alkoholików” jest człowiek nieco inny niż GG Allin. Niemal niegroźny ćpun, który żył jak chciał. Słusznie można podejrzewać mnie o sympatię dla GG, czego wyrazem może być wpis o nim, jednak w przypadku Varga Vikernesa będzie zgoła odmiennie.

Czytaj dalej

Lista rzeczy, o których fani Metalliki woleliby zapomnieć

2.08.2010

Metallica w całej swojej karierze wzbudziła chyba więcej kontrowersji niż jakikolwiek inny zespół. Poniżej prezentujemy kwestie, o których fani grupy najchętniej woleliby nie pamiętać.

Czytaj dalej

Tagi: